Udostępnij
Tweetnij

Samsung i Apple zwiększają dostawy tabletów

Serwis Digitimes informuje, że Samsung i Apple zwiększyli w tym kwartale dostawy własnych tabletów. Zdaje się, że zapotrzebowanie jest niemałe.

Apple vs Samsung

Serwis Digitimes informuje, że Samsung i Apple zwiększyli w tym kwartale dostawy własnych tabletów. Zdaje się, że zapotrzebowanie na nie jest niemałe.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W zeszłym kwartale Samsung sprzedał prawie 10 milionów tabletów, a Apple 14 mln iPadów, ale to właśnie Q4 (głównie z racji okresu przedświątecznego) jest najlepszym okresem zakupowym i tym samym obie firmy z pewnością sprzedadzą ich do końca roku jeszcze więcej.

Serwis Digitimes informuje, że Samsung zwiększył w tym kwartale dostawy na tablety z 10 do 12 milionów sztuk. Z kolei Apple oczekuje realizacji zamówień na poziomie 23-25 mln iPadów, choć wcześniejszy plan zakładał dostawę niespełna 20 mln tabletów. To oznacza, że w tym kwartale obie firmy sprzedadzą łącznie nawet 37 mln sztuk tego typu urządzeń!

Tajwańscy dostawcy, od których pochodzą te informacje dodają, że od premiery nowych iPadów zapotrzebowanie na nie jest naprawdę bardzo duże. W tym samym raporcie czytamy, że w przyszłym roku Samsung ma sprzedać około 50 mln tabletów, a Apple około 85 mln sztuk iPadów.

Źródło: Digitimes

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij