Udostępnij
Tweetnij

Użytkownicy bardziej zadowoleni z tabletów Samsunga niż z iPada

Najnowsza analiza firmy J.D. Power nie pozostawia złudzeń. Użytkownicy tabletów Samsunga są bardziej z nich zadowoleni niż właściciele iPadów.

Apple vs Samsung

Najnowsza analiza firmy J.D. Power nie pozostawia złudzeń. Użytkownicy tabletów Samsunga są bardziej z nich zadowoleni niż właściciele iPadów.

Przeczytaj koniecznie >> Baterie w tabletach. Z czym to się je?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Badanie zostało przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych na 3375 użytkownikach tabletów, gdzie ankietowani musieli określić własną satysfakcję wśród pięciu kategorii: wydajność (26%); użyteczność (22%); stylistyka i design (19%); funkcjonalność (17%); cena (16%).

Wyniki analizy są co najmniej ciekawe. Okazuje się, że najlepiej w zestawieniu wypadły tablety Samsunga z wynikiem 835 punktów. Na drugim miejscu znalazło się Apple (z niewiele gorszym wynikiem w postaci 833 punktów), a na trzecim Amazon. Warto dodać, że ogólne zadowolenie użytkowników tabletów internetowych wyklarowało się na 821 punktów (na 1000 możliwych).

W raporcie J.D. Power dowiadujemy się również, że Amerykanie częściej kupują tablety w zwykłych sklepach (59%) niż online (41%).

Źródło: sammobile

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij