Udostępnij
Tweetnij

75% osób, które kupiły iPada Air już wcześniej posiadało tablet Apple

Firma PiperJaffray przeprowadziła ankietę wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy już zakupili iPada Air. Okazuje się, że 75% z nich już wcześniej posiadało tablet marki Apple.

iPad Air - nowy tablet Apple

Firma PiperJaffray przeprowadziła ankietę wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy już zakupili iPada Air. Okazuje się, że 75% z nich już wcześniej posiadało tablet marki Apple.

Przeczytaj koniecznie >> iPad Air – przegląd recenzji i opinie

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma PiperJaffray przeprowadziła ankietę wśród 71 Amerykanów, którzy zakupili iPada Air wczoraj, czyli w dniu oficjalnej premiery. Okazuje się, że 3/4 z nich już wcześniej było właścicielem tabletu marki Apple, a więc widzimy zdecydowane przywiązanie do produktów firmy. To znacznie lepszy wynik niż rok temu, gdy debiutował iPad mini. Wtedy „tylko” 58% Amerykanów już wcześniej miało iPada.

Warto dodać, że 18% ankietowanych po zakupie iPada Air nie zamierza rozstać się z starszym modelem tabletu, a 94% z nich ma także iPhone’a. W raporcie PiperJaffray dowiadujemy się również, iż średni rozmiar dla pamięci wśród zakupionych wczoraj przez Amaerykanów iPadów wyniósł 59,7 GB i co piąta osoba wybrała model wyposażony w 128 GB pamięci. Dla porównania, w zeszłym roku, gdy debiutował iPad 3. generacji, średni rozmiar pamięci wyniósł 40.5 GB.

Źródło: PiperJaffray

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij