Udostępnij
Tweetnij

Android 4.4 dla urządzeń Samsunga potwierdzony przez dokument wewnętrzny KNOX

Jak wynika ze zdjęcia przekazanego serwisowi SamMobile, kilka urządzeń Samsunga doczeka się wkrótce aktualizacji systemu Android do wersji 4.4 KitKat.

Samsung KNOX Android 4.4

Jak wynika ze zdjęcia przekazanego serwisowi SamMobile, kilka urządzeń Samsunga doczeka się wkrótce aktualizacji systemu Android do wersji 4.4 KitKat.

Przeczytaj koniecznie >> Pierwsze kroki z Androidem – nowy cykl filmów w serwisie Tablety.pl [wideo]

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zdjęcie przedstawia dokument, który znaleziony został w KNOX. Potwierdza on, iż kilka urządzeń Samsunga otrzyma w najbliższym czasie aktualizację systemu. Na liście „szczęśliwców” znajdują się m.in. Galaxy Mega i Galaxy S4 mini, które wraz z aktualizacją usługi KNOX mają otrzymać najnowszy system Google. Z dokumentu wynika również, że obydwa modele Mega – 6.3 i 5.8 otrzymają nowy OS w tym samym czasie.

Choć na liście nie ma flagowców Samsunga, to z dotychczas podawanych przez potentata informacji wiadomo, że Galaxy S4 i Note 3 otrzymają Androida 4.4 po aktualizacji urządzeń z średniej półki z portfolio koreańskiego potentata. Najnowszy OS Google, zgodnie z dotychczasowymi zapewnieniami Samsunga, ma trafić również do Galaxy S3 i Note II, zatem jest realna szansa na to, że do końca przyszłego roku większość urządzeń Samsunga dostępnych na rynku będzie pracować pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Źródło: SamMobile

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij