Udostępnij
Tweetnij

Aktualizacja Google Hangouts przyniesie integrację SMS i MMS

Jak wynika z najświeższych informacji, zbliżająca się aktualizacja Hangouts przyniesie coś, na co oczekują od dawna użytkownicy tej usługi – integrację obsługi SMS i MMS.

Google Hangout logo

Jak wynika z najświeższych informacji, zbliżająca się aktualizacja Hangouts przyniesie coś, na co oczekują od dawna użytkownicy tej usługi – integrację obsługi SMS i MMS.

Przeczytaj koniecznie >> Pierwsze kroki z Androidem – Poradnik cz.5: aplikacje Google [wideo]

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak donosi źródło, a co potwierdzają zresztą i inne serwisy, Hangouts rzeczywiście otrzyma wyczekiwaną przez jej użytkowników funkcję. Integracja MMS i SMS była życzeniem wielu w zasadzie od chwili uruchomienia serwisu Hangouts. Teraz wszystko wskazuje na to, że zostanie ona urzeczywistniona przez Google.

Poprawka, o której piszemy, ma być podnieść wersję aplikacji do numerka 1.3. W ramach aktualizacji zostanie m.in. zmienione menu ustawień SMS. Na tę chwilę nie wiadomo do końca, czy ukaże się ona jako odrębna łatka, czy też może zostanie zintegrowana z aktualizacją do Androida 4.4 KitKat.

Oprócz wspomnianej integracji usługi wysyłania wiadomości tekstowych i multimedialnych, w Hangouts ma pojawić się funkcja dzielenia się materiałami wideo. Niestety, jeśli liczycie na pojawienie się obsługi głosowej w aplikacji, to będziecie musieli poczekać. Na pewno nie pojawi się ona z aktualizacją 1.3.

Google Hangout SMS MMS 01

Google Hangout SMS MMS 02

Źródło i fot.: Android Police

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij