Udostępnij
Tweetnij

Galaxy Note 8.0, Tab 3 i Tab 2 10.1 Student Edition z 50 GB w Dropbox

Samsung uruchomił nowy program w ramach produktów Student Edition, który użytkownikom studenckich wariantów tabletów Galaxy Note 8.0, Galaxy Tab 3 i Galaxy Tab 2 10.1 pozwoli na uzyskanie dostępu do licznych gratisów, w tym 50 GB przestrzeni do wykorzystania w chmurze Dropbox.

Samsung Galaxy Tab 2

Samsung uruchomił nowy program w ramach produktów Student Edition, który użytkownikom studenckich wariantów tabletów Galaxy Note 8.0, Galaxy Tab 3 i Galaxy Tab 2 10.1 pozwoli na uzyskanie dostępu do licznych gratisów, w tym 50 GB przestrzeni do wykorzystania w chmurze Dropbox.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tani tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Samsung już od jakiegoś czasu oferuje własne tablety internetowe w ramach programu Student Edition. Osoby uczące się mogą nie tylko zakupić taniej tablety producenta, ale również otrzymują dostęp do licznych gratisów. Wśród nich warto wymienić następująco:

  • 50 GB powierzchni w chmurze Dropbox (która kosztuje 120 dolarów/2 lata);
  • 50 dolarów do wykorzystania na zakup filmów w Samsung WatchOn;
  • Kupon o wartości 25 dolarów, który można wykorzystać w Google Play store;
  • 3-miesięczny dostęp do usługi Hulu Plus;
  • 12-miesięczny dostęp do Boingo.

Promocja obejmuje studentów, którzy zakupią Galaxy Note 8.0, Galaxy Tb 2 10.1 lub jeden z tabletów Galaxy Tab 3. Niestety… oferta obowiązuje tylko w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Samsung

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij