Udostępnij
Tweetnij

iPad 5. gen. – zobaczymy go już 10 września?

AllThingsD raportuje, że już 10 września Apple zamierza zaprezentować światu nowego smartfona – iPhone’a 5S. Czy tego samego dnia zobaczymy również nowe iPady?

apple-logo

AllThingsD raportuje, że już 10 września Apple zamierza zaprezentować światu nowego smartfona – iPhone’a 5S. Czy tego samego dnia zobaczymy również nowe iPady?

Przeczytaj koniecznie >> 5 nowości, których możemy spodziewać się w iPadzie 5. generacji

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Plotki na temat nowych iPhone’ów i iPadów krążą po sieci od wielu miesięcy. Do tej pory jednak nie znaliśmy daty konferencji, na której Apple zamierza zaprezentować światu nowe produkty. Do teraz, gdyż serwis AllThingsD raportuje (powołując się na informacje ze sprawdzonego źródła), że firma z Cupertino organizuje specjalną konferencję, która odbędzie się 10 września. Wtedy też możemy spodziewać się prezentacji nowego iPhone’a 5S, jak i taniego telefonu – iPhone’a 5C z plastikową obudową. Tego dnia dowiemy się również kiedy system iOS 7 zostanie udostępniony w postaci aktualizacji dla wszystkich.

Co jednak z nowym tabletami Apple’a? Czy 10 września również zobaczymy iPada 5. generacji oraz nowego iPada mini? Tego na chwilę obecną nie wiemy. Jest jednak całkiem prawdopodobne, że firma z Cupertino zaprezentuje wtedy także nowe tablety, gdyż od ich odświeżenia upłynął już prawie rok, a sprzedaż iPada spada, bo wszyscy czekają na nowe modele.

Źródło: AllThingsD

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij