Udostępnij
Tweetnij

Motorola przygotowuje tablet, który spersonalizujesz jak Moto X?

Motorola zaprezentowała kilka dni temu własnego smartfona – Moto X, który można personalizować za pomocą różnych typów obudowy. Czy następnym krokiem będzie Tablet X…?

Motorola Xoom

Motorola zaprezentowała kilka dni temu własnego smartfona – Moto X, który można personalizować za pomocą różnych typów obudowy. Czy następnym krokiem będzie Tablet X…?

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Smartfon Moto X choć nie zachwyca specyfikacją techniczną, tak wyróżnia się w świecie telefonów z Androidem możliwością personalizowania obudowy. Co byście powiedzieli na tablet Motoroli, który pozwoliłby wam na to samo?

Cory Gunther z Android Community informuje, że „Tablet X” byłby naturalnym krokiem do przodu dla Motoroli i jest wielce możliwe, że firma przygotowuje takie urządzenia. Jest tylko pewne „ale”.  Podczas majowej konferencji D11 Dennis Woodside – CEO Motoroli przekazał, że jego firma na chwilę obecną nie interesuje się rynkiem tabletów i skupia się na smartfonach z Androidem. Wootside dodał jednak, że nowy tablet od Motoroli w przyszłości nie jest wykluczony.

Motorola nie odniosła większego sukcesu na rynku tabletów internetowych, choć zaliczyła świetny start. Za sprawą Xooma, który był pierwszym tabletem z systemem Android 3.0 Honeycomb.

Źródło: Android Community

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij