Udostępnij
Tweetnij

Gra Superman – Man of Steel wkrótce dla iOS i Androida (wideo)

To nie ptak! To nie samolot! To Superman! To zawołanie znane jest chyba każdemu miłośnikowi pochodzącego z Kryptona bohatera. Wszystkich fanów jego przygód zapewne ucieszy fakt, że wkrótce pojawi się gra oparta na przygodach herosa.

Gra Superman - Man of Steel

To nie ptak! To nie samolot! To Superman! To zawołanie znane jest chyba każdemu miłośnikowi pochodzącego z Kryptona bohatera. Wszystkich fanów jego przygód zapewne ucieszy fakt, że wkrótce pojawi się gra oparta na przygodach herosa.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych gier na tablet z Androidem

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sprawcą zamieszania jest firma Warner Bros. Interactive, czyli wydawca gry. Man of Steel, czy bardziej swojsko „Człowiek ze stali”, będzie dostępny zarówno dla iOS, jak i dla Androida. Gra, przy której pracowała również firma Phosphor Games Studio, jest oczywiście inspirowana zbliżającą się premierą, wyprodukowanego przez Warner Bros. filmu „Man of Steel.”

W grze będą dostępne dwa tryby rozgrywki. Tryb opowieści (Story Mode) będzie umożliwiał przeżycie i odtworzenie swego rodzaju kroniki dziejów Supermana, przenosząc nas od Smallville do walki przeciwko Generałowi Zodowi i ratowaniu Ziemii przed zniszczeniem. Tryb przetrwania (Survival Mode) umożliwi z kolei przetestowanie naszych umiejętności w starciu z hordami sił Zoda. Oczywiście tradycyjnie, gracze będa mogli podwyższać swoje umiejętności, zbierać punkty i doświadczenie, czy odblokowywać nowe poziomy z nowymi bitwami.

Ceny? Superman – Man of Steel pojawi się w sieci 14 lipca. W Apple App Store kosztować będzie 2,99 USD w wersji dla iPhone/iPod i 4,99 USD w wersji HD dla iPada. Androidowa wersja natomiast pojawi się w sklepach Google Play i Amazon Appstore w cenie 4,99 USD.

10 najlepszych darmowych gier na tablet z Androidem

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij