Dział: Apple iOS

Apple Campus 2 Apple Park

Apple przekazało dziś w informacji prasowej, że jego nowa siedziba w Cupetino została nazwana Apple Park. Do tej pory znaliśmy ją pod roboczą nazwą Apple Campus 2. Firma zamierza zacząć przeprowadzać się do nowej siedziby dokładnie w kwietniu. Audytorium, który znajduje się pod ziemią nazwano Steve Jobs Theater.

Apple iPhone 8

iPhone 8 ma być rewolucyjnym smartfonem i dziś w sieci pojawiły się nowe informacje odnośnie planów Apple’a. Jeśli wierzyć zapewnieniom analityka Ming Chi Kuo, to iPhone 8 dostanie zaawansowaną kamerę nad ekranem, która ma składać się z trzech modułów. W ten sposób Apple chce zapewnić nowemu iPhone’owi funkcje z zakresu AR.

Apple iOS 10.2.2

iOS 10.3 beta 3 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania dla iGadżetów, którą udostępniło wczoraj Apple deweloperom aplikacji. W iOS 10.3 beta 3 pojawia się nowa sekcja w ustawieniach i jest to Zgodność programów. Funkcja ta grupuje aplikacje, które są przestarzałe i ma to związek ze zmianami, które Apple wprowadzi wraz z iOS 11.

iOS 10.3 beta 3 do pobrania

, 2017-02-20 19:07
0
Apple iOS 10.3 beta 3

Apple, dosłownie przed chwilą, udostępniło deweloperom aplikacji system iOS 10.3 beta 3. To już trzecie, poglądowe wydanie większej aktualizacji dla iPhone’ów i iPadów, której publicznej premiery spodziewamy się w okolicy marca. iOS 10.3 beta 3 najpewniej za moment będzie dostępny także dla osób biorących udział w publicznych beta testach.

Apple iPhone 7 Plus czerwony

iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus od marca mają być dostępne w nowym wariancie kolorystycznym obudowy. Apple zamierza pokazać czerwone smartfony w trakcie marcowej konferencji wraz z nowym iPadami Pro oraz iPhone’em SE w wersji mającej 128 GB pamięci flash na dane. Informacje przekazało sprawdzone w przeszłości źródło.

Apple iPhone 8 iPhone 7s

Apple przejęło izraelski startup RealFace, który specjalizuje się w technologiach związanych z rozpoznawaniem twarzy. Sugeruje się, że iPhone 8 może być pierwszym smartfonem, który otrzyma takie funkcje i ma to być powiązane z technologiami AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości. Apple nie komentuje sprawy.

Apple CarPlay iOS 10.3 beta

Apple udostępniło iOS 10.3 beta kilka tygodni temu. W tej wersji systemu pojawia się także kilka nowości powiązanych z CarPlay. Redaktorzy serwisu 9to5mac przyjrzeli się z bliska nowościom wprowadzonym do CarPlay wraz z iOS 10.3 beta i przygotowało film prezentujący zmiany. Apple udostępni je dla wszystkich w marcu.