Dział: Apple iOS

Apple iPhone iOS 10.3.2 beta 1

Za nami aktualizacja do iOS 10.3, ale Apple nie daje odetchnąć deweloperom aplikacji i wczoraj wieczorem udostępniono im iOS 10.3.2 beta 1, czyli kolejne uaktualnienie w wersji poglądowej. Co jednak ciekawe, nie zaoferowano obrazów z tym systemem dla starszych iPhone’ów i iPada 4. Pewnie też zapytacie: co stało się z iOS 10.3.1?

APFS Apple File System iOS 10.3 tvOS 10.2

Za nami premiera iOS 10.3, który wczoraj został udostępniony dla wszystkich. Aktualizacja wprowadziła m.in. Apple File System, czyli nowy system plików i inne ulepszenia. Po aktualizacji być może wydaje wam się, że wasz iPhone działa szybciej. I rzeczywiście, możecie mieć takie wrażenie, bo iOS 10.3 wnosi także liczne udoskonalenia w animacjach.

Apple iPhone 8 iPhone Edition Siri

iPhone 8, choć zostanie pokazany we wrześniu, tak w sprzedaży może pojawić się dopiero jesienią. Możliwe, że dopiero w listopadzie, co stara się sugerować nowy raport Barrons. Co ciekawe, Apple pracuje nad połączeniem interfejsów USB C i Lightning. Jednak iPhone 8 jeszcze nie dostanie takiego portu. Apple chce go wdrożyć w przyszłym roku.

Apple iPad Pro

iPad Pro 10.5 ma być zupełnie nowym tabletem Apple’a, na którego temat plotki krążą po sieci już od miesięcy. Urządzenie cały czas nie doczekało się oficjalnej zapowiedzi. Nowe informacje sugerują, że iPad Pro 10.5 może wejść do produkcji, dosyć ograniczonej, jeszcze w tym miesiącu. Co nie oznacza, że jego premiera może odbyć się już na dniach.

iPhone Wi-Fi Calling VoLTE iOS 10.3 Orange Play

Dobre wieści dla użytkowników iPhone’ów z sieci Orange i Play. Wczorajsza aktualizacja do iOS 10.3 wnosi nowe opcje dla właścicieli telefonów z tych sieci. W pierwszej można aktywować funkcje VoLTE oraz Wi-Fi Calling. Natomiast Play umożliwia aktywację drugiej technologii na iPhone’ach. Możliwe to jest zainstalowaniu iOS 10.3.

APFS Apple File System iOS 10.3 tvOS 10.2

Apple dosłownie przed chwilą udostępniło aktualizacje do systemów iOS 10.3, macOS 10.12.4, tvOS 10.2 i watchOS 3.2. Uaktualnienia są już dostępne drogą OTA i wprowadzają naprawdę mnóstwo nowości i udoskonaleń. Najwięcej zaszyto ich w iOS 10.3, gdzie pojawił się nowy system plików Apple File System (APFS) czy nowa sekcja Apple ID w ustawieniach.

Apple iOS 11 Siri

Apple w iOS 11 ma znacząco udoskonalić możliwości Siri. Jeśli plotki są prawdziwe, a pochodzą z izraelskich źródeł, to asystentka głosowa z iPhone’ów wraz z iOS 11 ma lepiej uczyć się nawyków użytkowników i mocniej zintegruje się z takimi usługami Apple’a, jak na przykład iMessage. Całość ma się synchronizować z użyciem kont w iCloud.