Dział: Apple iOS

Apple iPhone X box

iPhone X ma premierę w sklepach dokładnie za dwa tygodnie. Do tej pory pojawiały się różne raporty na temat dostępności tego telefonu. Im bliżej debiutu, tym prawdopodobnie otrzymujemy coraz bardziej bliskie prawdzie liczby. Jeśli wierzyć zapewnieniom analityka, to Apple na start będzie miało około 2-3 mln sztuk telefonów.

Apple iPhone X

iPhone X zbliża się wielkimi krokami i już wkrótce trafi do sklepów. Co ciekawe, Apple już teraz prosi własnych partnerów sprzętowych o zredukowanie produkcji smartfonów iPhone 8 i 8 Plus. Rzekomo w listopadzie i grudniu ich wytwarzanie zostanie zmniejszone nawet prawie o 50%. Czyżby gigant z Cupertino był tak pewny sukcesu jubileuszowego modelu?

Apple Pay

Apple Pay nie jest dostępne w Polsce, ale wczoraj pojawiły się raporty, jakoby premiera usługi w naszym kraju była już naprawdę blisko. Plotki sugerują, że firma z Cupertino wprowadzi to rozwiązanie na nowe rynki w przyszłym tygodniu. Pewnie nastąpi to wraz z premierą iOS 11.1, który obecnie znajduje się w fazie beta testów. Czy jednak na pewno trafi do naszego kraju?

Apple iPhone X

Przez ostatnie tygodnie pojawiały się raporty, jakoby iPhone X miał być trudno dostępny po premierze. Miało to wynikać z problemów związanych z dostawami wybranych części. Tymczasem azjatyckie media przekonują, że dostawy odbywają się już płynnie i do świąt Bożego Narodzenia mają spełniać wymagania Apple’a.

Apple iPhone X

iPhone X, który już wkrótce trafi do sklepów, być może jednak nie pozwoli firmie Apple utrzymać drugiej pozycji na rynku smartfonów. IDC sugeruje, że Huawei w niedługim czasie zdoła przegonić giganta z Cupertino i będzie to możliwe m.in. dzięki premierze modeli Mate 10. Na samej górze, gdzie znajduje się Samsung, na zmiany na razie się nie zapowiada.

iOS 11.1 beta 3

Apple udostępniło dziś deweloperom aplikacji aktualizację iOS 11.1 beta 3. Wraz z nią wydano także nowe, poglądowe wersje systemów operacyjnych tvOS 11.1 oraz watchOS 4.1. Niedługo te same wersje będą dostępne także w ramach publicznych beta testów. macOS 10.13.1 beta 3 dziś nie wydano.

Apple iPhone X box

iPhone X zadebiutuje w sklepach dokładnie 3 listopada, ale już teraz chińskie fabryki Foxconnu opuszczają pierwsze partie telefonów. Te skierowano do Holandii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Niestety, dostawy te obejmują tylko kilkadziesiąt sztuk smartfonów, co jak na Apple’a nie jest zbyt dużą ilością.