Udostępnij
Tweetnij

Colorfly CT781 – kolejny klon iPada Mini

Poza produktami pochodzącymi z fabryk Huawei czy ZTE, na rynku nietrudno o urządzenia pochodzące również z Państwa Środka, a będące klonami tabletów innych marek. Nie inaczej jest i w tym przypadku.

Poza produktami pochodzącymi z fabryk Huawei czy ZTE, na rynku nietrudno o urządzenia pochodzące również z Państwa Środka, a będące klonami tabletów innych marek. Nie inaczej jest i w tym przypadku.

Przeczytaj koniecznie >> Apple prezentuje nowego iPada. Po prostu… Nowego iPada!

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tym razem padło na produkt Apple, bo właśnie tego producenta urządzenie pojawiło się w… nieco innej „odsłonie”. Colorfly CT781, bo o tym tablecie mowa, to klon iPada mini. Co odróżnia go od oryginału, to mniejsza grubość i węższa ramka wokół ekranu CT781 ma bowiem grubość 6,8mm, czyli o „całe” mniej od produktu Apple. Ma identycznej wielkości ekran jednak otoczony węższą ramką o szerokości 4,9mm (w oryginale – 5.7mm).

Podobnie jak iPada mini, tablet Colorfly zamknięto w wykonanej obrabiarkami CNC aluminiowej obudowie. Tablet jest „zasilany” przez czterordzeniowy układ Allwinner A31s (architektura Cortex A7), wspomagany przez chip graficzny PowerVR SGX544 MP2 i 1GB pamięci operacyjnej.

W przeciwieństwie do oryginału CT781 pracuje pod kontrolą Androida. Cena urządzenia nie została ujawniona.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij