Udostępnij
Tweetnij

Pixel Buds Pro w kolorach Google Pixel 8

Google Pixel Buds Pro to słuchawki bezprzewodowe, które otrzymają nowe kolory. Będą to odcienie, w których zadebiutuje smartfon Google Pixel 8. Mowa o wariantach porcelanowym oraz niebieskim. Słuchawki bezprzewodowe Pixel Buds Pro w nowych kolorach zadebiutuj w trakcie październikowej konferencji firmy.

Pixel Buds Pro to słuchawki bezprzewodowe, które już znajdują się w ofercie firmy. Teraz dowiadujemy się, że do sprzedaży trafią dwa nowe kolory gadżetu. Ma to zbiec się z premierą nowych smartfonów producenta z serii Google Pixel 8.

Obecnie słuchawki bezprzewodowe Google Pixel Buds Pro dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych obudowy. Są to Charcoal, Lemongrass, Fog oraz Coral. Wkrótce pojawią się dwa nowe i wiemy, że są to barwy odpowiadające nowym kolorom obudowy smartfonów Google Pixel 8.

Nowe kolory Pixel Buds Pro jak dla smartfonów Google Pixel 8

Google Pixel 8 otrzyma trzy kolory obudowy. Te dwa nowe to porcelanowy oraz niebieski w odcieniu nieba. Dokładnie te same dwa warianty kolorystyczne zostaną wprowadzone w przypadku słuchawek bezprzewodowych Pixel Buds Pro. Ma to nastąpić 4 października, czyli w dniu specjalnej konferencji, gdzie firma ogłosi nowe produkty. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na wydarzenie mające odbyć się na początku przyszłego miesiąca.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij