Udostępnij
Tweetnij

Chromecast 4K z Google TV z nową aktualizacją

Chromecast 4K z Google TV otrzymuje nowe uaktualnienie. Tym razem jest to aktualizacja wprowadzająca styczniowe poprawki bezpieczeństwa oraz inne usprawnienia. Przy okazji pilot urządzenia Chromecast 4K z Google TV dostaje nowy firmware z numerkiem 26.5. Zobaczmy, co jeszcze znajdziemy w aktualizacji.

Chromecast 4K z Google TV dostaje nowe uaktualnienie oprogramowania. Aktualizacja wprowadza firmware oznaczony ciągiem znaków STTE.221215.004.A1. Poprzedni (z drugiej połowy stycznia) to STTE.220920.016.H1. Co nowego tu znajdziemy? Zobaczmy, o czym wspomina oficjalny wykaz zmian.

Aktualizacja STTE.221215.004.A1 dla Chromecast 4K z Google TV – co nowego

Oficjalny wykaz zmian dla nowego uaktualnienia urządzenia Chromecast 4K z Google TV jest bardzo oszczędny w słowa. Z jego treścią możecie zapoznać się poniżej.

  • Poziom poprawek zabezpieczeń Androida został zaktualizowany do stycznia 2023 r.
  • Inne poprawki błędów i ulepszenia wydajności

Nowa aktualizacja dla Chromecast 4K z Google TV waży 152 MB, a więc jest tylko nieco większa w porównaniu do poprzedniego uaktualnienia. Warto dodać, że wraz z nią zmienia się firmware dedykowanego pilota zdalnego sterowania i został on podniesiony do numerku 26.5 (z 26.2). Więcej zmian w tym oprogramowaniu na razie nie dostrzeżono. Co nie zmienia faktu, że te być może są.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij