Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Watch 5 Pro z LTE potwierdzony na stronie producenta

Samsung Galaxy Watch 5 Pro to nadchodzący smartwatch Koreańczyków, którego premiera jest blisko. Zegarek będzie dostępny także w opcji z LTE i taki jego wariant został znaleziony na jednej ze stron producenta. Ten sam model smartwatcha Samsung Galaxy Watch 5 Pro trafi także do Polski ukrywa się on pod nazwą SM-R925F.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro to smartwatch, który pozował na renderach. Zegarek był obiektem mnóstwa przecieków. Teraz jedna z jego wersji, która ukrywa się pod nazwą kodową SM-R925F, została dostrzeżona na duńskiej stronie poświęconej wsparciu technicznemu. To model mający wbudowany modem LTE.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro SM-R925F

SM-R925F to międzynarodowa wersja smartwatcha Samsung Galaxy Watch 5 Pro, która będzie dostępna w Europie. Świadczy o tym literka F na końcu nazwy. Natomiast potwierdzeniem modemu LTE jest 5. Gdyby zegarek miał zapewniać łączność z sieciami 5G, to byłaby tam 6.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro z LTE będzie drogi

Wiemy, że cena zegarka Samsung Galaxy Watch 5 Pro z LTE nie będzie niska. Przeciwnie i urządzenie będzie po prostu drogie. Taki wariant ma kosztować w Europie około 540 euro, czyli już blisko 2600 zł. Natomiast wybierając model bez wbudowanego modemu zapewniającego łączność z sieciami komórkowymi, trzeba będzie się szykować na wydatek 490 euro, czyli około 2340 zł.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij