Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 beta 4 — kiedy Apple udostępni nową aktualizację dla iPhone’ów?

iOS 16 beta 4 to już kolejna aktualizacja poglądowego systemu dla iPhone’ów. Kiedy Apple ją udostępni? Na pewno w tym lub przyszłym tygodniu. Dokładny termin nie jest jednak znany, ale na pewno nie nastąpi to w ciągu najbliższych dni. Wynika to z faktu, że Apple chce najpierw uruchomić publiczne testy iOS 16 beta.

iOS 16 beta 4 zostanie oddane w ręce deweloperów w niedługim czasie i będzie to już kolejne wydanie po trzeciej wersji testowej. W tej ponownie pojawiło się trochę nowości. Kiedy więc można spodziewać się kolejnej aktualizacji? To niestety uzależnione jest od publicznego programu testów.

Poprzednie wydanie iOS 16 beta (3) ma być pierwszą wersją, którą Apple udostępni dla wszystkich użytkowników iPhone’ów. Firma w tym tygodniu uruchomi publiczne testy. Wtedy do grona testerów będą mogli dołączyć wszyscy zainteresowani. Od tego też będzie zależne wydanie kolejnej wersji dla deweloperów.

Apple nie udostępni iOS 16 beta 4 w najbliższych dniach

Jeśli więc mielibyśmy poszukać odpowiedzi na pytanie, kiedy Apple udostępni iOS 16 beta 4, to choć dokładnej odpowiedzi nie ma, tak są pewne wskazówki. Na pewno nie nastąpi to w pierwszej połowie tygodnia. Najpierw ruszy publiczny program pilotażowy. Tak więc deweloperzy mogą otrzymać nowe wydanie w drugiej połowie lub dopiero przyszłym tygodniu. Dzień lub dwa później ten sam build trafi do publicznych testerów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij