Udostępnij
Tweetnij

AirPods Pro 2 i pulsometr. Apple zrezygnowało z funkcji

AirPods Pro 2 to nowe słuchawki bezprzewodowe Apple, które zobaczymy za kilka tygodni. Jedną z nowości miał być pulsometr. Taka funkcja jednak się nie pojawi i producent z niej zrezygnował. Niestety to samo dotyczy pomiaru temperatury ciała. Słuchawki AirPods Pro 2 takiej opcji również nie otrzymają.

AirPods Pro 2 to słuchawki bezprzewodowe, które mają wprowadzić liczne udoskonalenia. W tym obejmujące dźwięk. Apple rozważało w nich także pulsometr. Miała również pojawić się funkcja zapewniająca pomiar temperatury ciała. Nowe informacje, które uzyskał sprawdzony w przeszłości Mark Gurman, sugerują na brak tych opcji.

Słuchawki bezprzewodowe AirPods Pro 2 w formie wybranych prototypów zapewne miały pulsometr, jak i czujnik do pomiaru temperatury. Apple jednak z nich zrezygnowało. Stąd też takich rozwiązań nie powinniśmy się spodziewać. Trochę szkoda, ale pozwala nam to przypuszczać, że znajdziemy je w 3. generacji, która pewnie pojawi się w portfolio w okolicy 2025 r.

Słuchawki Apple AirPods Pro 2 z obsługą lepszego dźwięku

AirPods Pro 2 nie dostaną wymienionych wcześniej rozwiązań, ale mają oferować znacznie lepszy dźwięk. Informacji na ten temat doszukano się w becie iOS 16. Tam znaleziono wzmianki o kodeku LC3 (Low Complexity Communication Codec). W połączeniu z Bluetooth 5.2 będzie można liczyć na audio wyższej jakości.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij