Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Watch 5 Pro z ładowarką bezprzewodową 10 W

Samsung Galaxy Watch 5 Pro został dostrzeżony na stronie FCC. Ta ujawnia nam, że ładowarka bezprzewodowa dla zegarka ma moc na poziomie 10 W. Przy okazji wiemy, że będzie dwuzakresowe Wi-Fi, NFC oraz Bluetooth. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro ma być urządzeniem klasy premium.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro to smartwatch, który był obiektem wielu przecieków. W sieci pojawiły się nowe informacje. Tym razem za sprawą strony urzędu FCC, gdzie certyfikowano nowe zegarki. Dowiadujemy się, jaką moc zapewni ładowarka bezprzewodowa dla nowych modeli.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro ładowarka bezprzewodowa
Samsung Galaxy Watch 5 Pro ładowarka bezprzewodowa

Ładowarka bezprzewodowa dla smartwatchy Samsung Galaxy Watch 5 Pro i tańszej wersji zapewni moc na poziomie 10 W. Ponadto FCC ujawnia nam dwuzakresowe Wi-Fi (2,4 i 5 GHz), NFC oraz Bluetooth. Nowe zegarki ujawniają się pod nazwami kodowymi SM-R900, SM-R910 oraz SM-R920.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro ładowarka bezprzewodowa
Samsung Galaxy Watch 5 Pro ładowarka bezprzewodowa

Nie tylko Samsung Galaxy Watch 5 Pro z ładowarką bezprzewodową 10 W

Z informacji ujawnionych przez NFC wynika, że ładowarka bezprzewodowa o mocy 10 W będzie nie tylko dla zegarka Samsung Galaxy Watch 5 Pro. Otrzymają ją wszystkie trzy nowe smartwatche, co z pewnością cieszy. Oficjalnej premiery spodziewamy się później tego lata. Najpewniej zapowiedź odbędzie się w sierpniu. Wraz ze składanymi smartfonami Z Fold 4 i Z Flip 4.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij