Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Watch 4 z aktualizacją. Są nowe tarcze i lepsze wykrywanie upadku

Samsung Galaxy Watch 4 otrzymuje duże uaktualnienie. Aktualizacja wnosi nowe tarcze oraz polepszone wykrywanie upadku. Firma wprowadza też nowe gesty, które pozwolą m.in. na szybkie włączanie danej aplikacji czy funkcji. Nowa aktualizacja dla smartwatchy Samsung Galaxy Watch 4 wkrótce będzie dostępna globalnie.

Samsung Galaxy Watch 4 i jego wariant Classic cały czas wzbogacane są o nowe funkcje. Producent przygotował nowe uaktualnienie, które wprowadza ciekawe funkcje oraz udoskonalenia tych istniejących. Nowa aktualizacja jest już udostępniana na pierwszych rynkach. Zobaczmy, co nowego wnosi i wiemy, że wśród nowości są nowe tarcze.

Samsung Galaxy Watch 4 aktualizacja nowe tarcze wykrywanie upadku
Samsung Galaxy Watch 4 aktualizacja nowe tarcze wykrywanie upadku
Samsung Galaxy Watch 4 aktualizacja nowe tarcze wykrywanie upadku

Aktualizacja dla smartwatchy Samsung Galaxy Watch 4 wnosi nowe tarcze i wśród nich jest Info Brick, które wyświetla statystyki użytkownika oparte na monitorowaniu jego kondycji oraz zdrowia. Jest też specjalna pogodowa czy inspirowane tapetami ze smartfonów Z Fold 3 i Z Flip 3. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Samsung Galaxy Watch 4 dostaje lepsze wykrywanie upadku

Nowa aktualizacja dla zegarków Galaxy Watch 4 to także ulepszone wykrywanie upadków, które wprowadzono w 2020 r. Teraz można ustawić czułość. Poza tym istnieje możliwość wysłania powiadomienia SOS do czterech wstępnie zdefiniowanych kontaktów. Dodano też nowy gest, który aktywuje aplikację czy wybraną funkcję. Uaktualnienie jest już udostępniane w Korei Południowej i wkrótce pojawi się na innych rynkach.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło: Samsung

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij