Udostępnij
Tweetnij

Huawei Watch 3 dostaje czujnik mycia rąk

Huawei Watch 3 to smartwatch, który co jakiś czas wzbogacany jest w nowe funkcje. Kolejną nowością jest czujnik mycia rąk. Zadba on o to, aby użytkownik poprawnie wykonał czynność w momencie jej rozpoczęcia. Huawei Watch 3 powiadomi, gdy proces przebiegnie pomyślnie.

Huawei Watch 3 to smartwatch, który debiutował kilka miesięcy temu. Co jakiś czas urządzenia wzbogacane jest przez producenta w nowe funkcje. Teraz poinformowano o kolejnej i tą jest czujnik mycia rąk. Nowość ogłoszono w trakcie Światowego Dnia Mycia Rąk.

Czujnik mycia rąk z Huawei Watch 3 automatycznie rozpozna czynność. Następnie sprawdzi, czy wszystko odbywa się poprawnie. Powiadomienie o sukcesie zostanie wyświetlone w momencie, gdy proces potrwa 20 sekund. W trakcie pandemii koronawirusa ma to bardzo duże znaczenie, ale w rzeczywistości nie tylko.

aktualizacja smartwatch Huawei Watch 3 czujnik mycia rąk
aktualizacja smartwatch Huawei Watch 3 czujnik mycia rąk

Smartwatch Huawei Watch 3 oferuje także inne funkcje

Huawei Watch 3 to smartwatch, który oferuje znacznie więcej funkcji. Wśród nich jest monitorowanie 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Poza tym mierzy puls czy poziom natlenienia krwi. Jest też mierzenie poziomu stresu oraz jakości snu. W przygotowaniu jest opcja pomiaru ciśnienia krwi, która znajduje się na etapie testów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło: komunikat prasowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij