Udostępnij
Tweetnij

Huawei Watch 3 z nową aktualizacją. Wprowadza gesty

Huawei Watch 3 to seria smartwatchy, która doczekała się nowego oprogramowania. Aktualizacja firmware dla zegarków wprowadza gesty. Dokładnie trzy, które pozwalają na wykonywanie kilku czynności z użyciem rąk. Zobaczmy więc sobie, jakie gesty otrzymały smartwatche Huawei Watch 3.

Huawei Watch 3 dostaje nowe uaktualnienie firmware oparte na autorskim HarmonyOS. Aktualizacja wprowadza do smartwatchy gesty. To całkiem ciekawa funkcja, którą należy aktywować po udaniu się do sekcji Ustawienia, Dostępność oraz Gesty. Zobaczmy, jakie opcje są do wyboru.

Użytkownicy smartwatchy z serii Huawei Watch 3 wraz z aktualizacją otrzymują trzy różne gesty. Pierwszym jest potarcie ekranu palcami, co spowoduje wyświetlenie kodu QR Alipay do płatności zbliżeniowych. Kolejnym jest zaciśnięcie i zwolnienie pięści, co pozwoli na odebranie połączenia przychodzącego. Trzeci pozwala wyciszyć połączenie, co możliwe jest po ruchu nadgarstkiem.

aktualizacja Huawei Watch 3 gesty

Nowe gesty dla Huawei Watch 3 na razie w Chinach

Wspomniana aktualizacja dodająca nowe funkcje została udostępniona jedynie dla użytkowników smartwatchy Huawei Watch 3 na terenie Chin. Możliwe, że z czasem pojawi się także na innych rynkach. Choć zapewne nie będzie dotyczyć wszystkich z opcji. Jak chociażby skrótu dla kodu QR w Alipay.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij