Udostępnij
Tweetnij

Chromecast z Google TV otrzymuje nowe aktualizacje

Chromecast z Google TV załapał się na nowy patch. Jest też aktualizacja obejmująca pilot. Zobaczmy, co wprowadza nowy software dla Chromecast z Google TV.

Chromecast z Google TV już wcześniej dostał jedno uaktualnienie, gdzie podano wykaz zmian. Teraz pojawiła się nowa aktualizacja, która waży niewiele, ale nie ma też oficjalnego changelogu. Nowy software obejmuje też pilot. Oprogramowanie oznaczone jest numerkiem 200918.015. Będzie ona najpierw pobierana, a potem instalowana.

Nowa aktualizacja dla urządzenia Chromecast z Google TV waży dokładnie 86,48 MB. Dostępność patcha można sprawdzić udając się do sekcji Ustawienia, System, Informacje i następnie Aktualizacje systemu. Nowe oprogramowanie nadal bazuje na systemie Android 10. Zawiera też wrześniową poprawkę. W kolejnym etapie mamy pilot.

aktualizacja Chromecast Google TV pilot

Aktualizacja dla Chromecast z Google TV obejmuje też pilot

Pilot również otrzymuje nowe uaktualnienie. Pojawi się ono po instalacji patcha dla samej przystawki Chromecast z Google TV. To niewielka aktualizacja firmware z numerkiem 24.2. Można ją zainstalować udając się do sekcji Ustawienia, System oraz Piloty i akcesoria. Część użytkowników twierdzi, że w nowej wersji oprogramowania poprawia się dźwięk. Poprawiono też pewnie inne błędy.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij