Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Watch Active 2 wkrótce z działającym EKG

Galaxy Watch Active 2 to smartwatch marki Samsung, który zaoferuje funkcję EKG. W ten sposób będzie można wykonać prosty elektrokardiogram. Problem jednak w tym, że to nie działa. To się zmieni i Samsung Galaxy Watch Active 2 zaoferuje dostęp do opcji EKG. Firma uzyskała zgodę od urzędu w Korei Południowej.

Samsung Galaxy Watch Active 2 to smartwatch, który ma wbudowane opcje potrzebne do przeprowadzenia prostego badania EKG, ale funkcja nie jest jeszcze dostępna. Niedawno wspominaliśmy wam, że firma potrzebuje więcej czasu na aktywację opcji. Wygląda na, że wkrótce elektrokardiogram będzie dostępny. Producent pochwalił się uzyskaniem ważnej zgody.

Samsung Galaxy Watch Active 2 znajdziesz w naszym sklepie.

Samsung Galaxy Watch Active 2 uzyskał zgodę od koreańskiego Ministerstwo Bezpieczeństwa Żywności i Leków na używanie funkcji EKG. Tak więc elektrokardiogram zostanie udostępniony użytkownikom smartwatcha najpierw w tym kraju. Potem rozwiązanie zostanie wprowadzone na innych rynkach. Trochę na nie jeszcze poczekamy.

smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2 kiedy funkcja EKG jak działa elektrokardiogram

Samsung Galaxy Watch Active 2 z EKG w przyszłym kwartale

Samsung planuje udostępnić funkcję EKG dla użytkowników Galaxy Watch Active 2 w przyszłym kwartale. Nastąpi to wraz z aktualizacją aplikacji Zdrowie, która zostanie udostępniona w przyszłym kwartale. Badanie będzie odbywać się po przyłożeniu przycisku zegarka na czas 30 sekund. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na nową funkcję.

Przeczytaj także: Najlepsze funkcje i triki dla WhatsApp

Samsung Galaxy Watch Active 2 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij