Udostępnij
Tweetnij

Apple przygotowuje własne okulary AR i są nowe informacje

Apple Glass to okulary AR, nad którymi firma pracuje od kilku lat. W sieci pojawiły się nowe informacje. W tym cena. Ponadto poznajemy pewne szczegóły z zakresu planowanych funkcji. Wiemy, że okulary Apple Glass dostaną specjalne ekrany w obu szkłach i będą obsługiwać gesty, ale będą zależne od iPhone’a.

Apple Glass to specjalne okulary, które w plotkach pojawiają się od kilku lat. Rzekomo ich oficjalna zapowiedź ma odbyć się w 2021 roku. Nowe informacje o projekcie uzyskał Jon Prosser. Wiemy, że cena gadżetu będzie zaczynać się od 499 dolarów. Będzie jednak istnieć opcja wstawienia innych szkieł na receptę.

Okulary Apple Glass dostaną specjalne ekrany na obu szkłach. Będzie można z nich korzystać z wykorzystaniem gestów. Wiemy też, że gadżet będzie musiał być sparowany z iPhone’em i będą działać w oparciu o telefon. Jeden z prototypów, który ma firma wyposażony jest w sensor LIDAR. Jest też wsparcie dla bezprzewodowego ładowania baterii.

Okulary Apple Glass w 2021 lub 2022 roku

Początkowo okulary Apple Glass miały zostać pokazane jesienią tego roku. W trakcie prezentacji nowych iPhone’ów. Jednak ograniczenia związane z przemieszczaniem się plany te zmieniły. Obecnie pod uwagę brana jest zapowiedź w 2021 roku. Możliwe jednak, że na rynkową dostępność poczekamy dłużej – do 2022 roku.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij