Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Router 4C – poznaliśmy specyfikację, a cena jest niższa

Xiaomi Mi Router 4C został zapowiedziany oficjalnie wczoraj, ale chińska firma już wypuściła go na rynek. Urządzenie, jak pisaliśmy wczoraj, miało kosztować 99 juanów, jednak na użytkowników czeka jednak nie lada niespodzianka. Xiaomi Mi Router 4C kosztuje bowiem o 20 juanów mniej. Poznaliśmy również jego dokładną specyfikację.

Xiaomi Mi Router 4C został zapowiedziany w zeszłym tygodniu. Już dzisiaj jednak urządzenie trafiło do sprzedaży. Sprzęt doczekał się dokładnej specyfikacji. Możemy się spodziewać zatem całkiem niezłego urządzenia w bardzo niskiej cenie.

Xiaomi Mi Router 4C ma procesor MT7628DA i 64MB pamięci DDR2 z 16MB pamięci flash typu NOR, podobnie jak jego poprzednik Mi Router 3C. Obsługuje również inteligentne zarządzanie aplikacjami do zdalnego kontrolowania sieci domowej i stanu pracy. Router ma cztery anteny, dzięki czemu może transmitować sygnały we wszystkich kierunkach, niezależnie od tego, gdzie jest ustawiony. Firma twierdzi, że router może działać stabilnie z maksymalnie 64 podłączonymi urządzeniami jednocześnie. Obsługuje połączenia 2,4 GHz do 300 Mb/s dzięki IEEE 802.11 b/g/n.

Xiaomi Mi Router 4C cena opinie specyfikacja techniczna

Router ma dwa porty LAN i jeden port WAN. Obsługuje również inteligentne ograniczenie szybkości, które automatycznie optymalizuje prędkość, gdy wiele urządzeń korzysta z tej samej sieci. Użytkownicy mogą również zdecydować się na ręczną optymalizację prędkości, a także mogą nadać priorytet jednemu urządzeniu, aby przydzielić dla niego większą przepustowość.

Xiaomi Mi Router 4C obsługuje szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK, kontrolę dostępu bezprzewodowego oraz ukrywanie i izolowanie SSID. Działa pod kontrolą systemu MiWiFi, opartym na OpenWRT i może być konfigurowany przez interfejs sieciowy, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej MiWiFi. Ta jest dostępna zarówno dla systemu Android, jak i iOS.

Xiaomi Mi Router 4C, jak już wspominaliśmy wczoraj, dostępny jest w kolorze białym. Cena urządzenia wynosi jednak mniej, niż poprzednio informowaliśmy. Aktualnie można go zakupić za 79 juanów, czyli niecałe 43 złote. Sprzęt jest dostępny na chińskim rynku, ale można go kupić z pomocą pośredników.

Xiaomi Mi Router 4C – najważniejsze cechy

  • procesor MT7628DA i 64MB pamięci DDR2 z 16MB pamięci flash typu NOR
  • obsługa połączeń 2,4 GHz do 300 Mb/s dzięki IEEE 802.11 b/g/n
  • dwa porty LAN i jeden port WAN
  • szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK, kontrolę dostępu bezprzewodowego oraz ukrywanie i izolowanie SSID
  • MiWiFi oparte na OpenWRT
  • obsługa do 64 urządzeń jednocześnie
  • inteligentne ograniczenie prędkości
  • obsługa aplikacji do zdalnego zarządzania siecią domową i stanu pracy
  • cztery anteny, dzięki czemu może transmitować sygnały we wszystkich kierunkach
  • dostępne kolory – biały

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – czerwiec 2018

Źródło: GizmoChina

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij