Udostępnij
Tweetnij

Logitech CREATE – nowa klawiatura dla iPada Pro ze Smart Connector

Logitech CREATE to nowa klawiatura dla iPada Pro 9,7″, która oferuje m.in. podświetlane klawisze czy interfejs Smart Connector.

Logitech CREATE to nowa klawiatura dla iPada Pro 9,7″, która oferuje m.in. podświetlane klawisze czy interfejs Smart Connector. Gadżet ma pozwolić na pełne wykorzystanie możliwości ostatniego tabletu Apple’a.

Logitech CREATE

Logitech pochwalił się dziś nową klawiaturą dla użytkowników tabletu iPad Pro 9,7 cala – klawiaturą CREATE. – CREATE jest multifunkcyjnym narzędziem pracy – powiedziała Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern/South Europe. Dzięki niemu dostęp do wszystkich ważnych funkcji jest w zasięgu ręki, a sama klawiatura jest zasilana poprzez złącze Smart Connector i jej podłączenie jest niezwykle proste. To przenosi korzystanie z iPada Pro na zupełnie nowy poziom – dodała Magdalena Rosa.

Urządzenie pełni nie tylko rolę klawiatury z podświetlanymi klawiszami dla iPada Pro. Także funkcję podstawki, która pozwala ułożyć tablet w wygodnej do pracy pozycji. Zastosowanie złącza Smart Connector sprawia, że komunikacja nawiązywana jest automatycznie i nie ma potrzeby parowania poprzez Bluetooth. W ten sposób dostarczana jest też energia do klawiatury. Logitech CREATE ma także uchwyt na ołówek Apple Pencil.

Nowa klawiatura Logitech dla iPada Pro ma również klawisze funkcyjne dla systemu iOS. Posłużą one do uruchomienia wyszukiwarki, zmiany jasności ekranu czy sterowania muzyką. Akcesorium będzie dostępne w sprzedaży w tym miesiącu, a jego cenę w Polsce ustalono na kwotę 599 złotych.

Logitech CREATE Logitech CREATE Logitech CREATE Logitech CREATE

źródło: informacja prasowa

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij