Udostępnij
Tweetnij

Ears, czyli lepszy dźwięk dla Microsoft Surface

Ears jest ciekawym pomysłem na polepszenie dźwięku wydobywającego się z tabletu Surface, którego twórcy starają się sfinalizować projekt na Kickstarterze.

Ears dla Surface

Ears jest ciekawym pomysłem na polepszenie dźwięku wydobywającego się z tabletu Surface, którego twórcy starają się sfinalizować projekt na Kickstarterze.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nie ukrywajmy, ale wbudowane w tablety głośniczki przeważnie pozostawiają wiele do życzenia. Jakość dźwięku nie jest najlepsza, a ponadto są stosunkowo ciche. Tymczasem Ears ma rozwiązać w tabletach z serii Surface drugi z problemów.

Ears są małymi, silikonowymi dodatkami, które należy umieścić na kantach obudowy tabletu (jak na zdjęciu). Jeśli wierzyć twórcom, to Ears jest w stanie wzmocnić dźwięk z Surface’a nawet od 10 dB! To całkiem niezły wynik, gdy pod uwagę weźmiemy niewielkie rozmiary tego akcesorium.

Ears

Obecnie twórcy starają się sfinalizować pomysł na Kickstarterze, co zresztą już im się udało, bo minimalne 5,5 tysiąca dolarów zostało już zebrane. Ears można wspomóc i zamówić pod tym adresem. Najprostszy wariant to wydatek zaledwie 5 dolarów. Twórcy przewidują rozpoczęcie realizowania zamówień w czerwcu tego roku.

Źródło: kickstarter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij