Udostępnij
Tweetnij

Apple: 87% iGadżetów już z iOS 7

Od wydania iOS 7 upłynęło już ponad pół roku. Po sześciu miesiącach od premiery ta wersja systemu zadomowiła się na 87% aktywnych iUrządzeń.

Od wydania iOS 7 upłynęło już ponad pół roku. Po sześciu miesiącach od premiery ta wersja systemu zadomowiła się na 87% aktywnych iUrządzeń.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 7.1: jakie problemy rozwiązuje, a których nie?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma z Cupertino uaktualniła własną stronę dla deweloperów aplikacji, na której odświeżono informacje związane z udziałem poszczególnych wersji systemu iOS. Okazuje się, że iOS 7 po ponad pół roku od premiery zdołał zadomowić się na 87% aktywnych iGadżetów. To o 2% więcej niż dwa tygodnie temu. Z kolei udział iOS 6 spadł do 11%. Pozostałe 2% stanowią starsze wersje. Dane zostały zebrane na podstawie odwiedzin w sklepie App Store w zeszłym tygodniu.

iOS 7 - adaptacja

Tempo adaptacji jest więc niesamowicie szybkie. Dla porównania, Kit Kat w pół roku po premierze zdołał zadomowić się na jedynie 5,5% wszystkich urządzeń z Androidem.

Źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij