Udostępnij
Tweetnij

Akcesoria Belkin nie tylko dla ludzi biznesu (informacja prasowa)

Belkin, lider na rynku rozwiązań łączności przeznaczonych dla użytkowników komputerów i innych urządzeń elektronicznych, wprowadził do swojej oferty użyteczne akcesoria, przeznaczone do zastosowań biznesowych. Wśród nich znalazły się praktyczne adaptery, ładowarki USB zasilające do 10 urządzeń na raz oraz rozdzielacz sygnałów audio.

Belkin, lider na rynku rozwiązań łączności przeznaczonych dla użytkowników komputerów i innych urządzeń elektronicznych, wprowadził do swojej oferty użyteczne akcesoria, przeznaczone do zastosowań biznesowych. Wśród nich znalazły się praktyczne adaptery, ładowarki USB zasilające do 10 urządzeń na raz oraz rozdzielacz sygnałów audio.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów

Organizując ważną konferencję lub spotkanie biznesowe dobrze jest się na nie odpowiednio przygotować także od strony technicznej. Belkin oferuje garść adapterów, które mogą okazać się nieocenione w niejednej awaryjnej sytuacji. W ofercie amerykańskiego producenta znajdziemy przejściówki, które pozwolą zamienić port USB 3.0 w wyjście dla niemal dowolnego kabla sygnału video. I tak, dostępne są adaptery USB 3.0 -> VGA (B2B050), USB 3.0 -> HDMI (B2B049), USB 3.0 -> DVI, USB 3.0 -> DisplayPort (B2B052). Warto wspomnieć o przejściówce, za pomocą której port USB 3.0 zamienimy w gniazdo Gigabitowego Ethernetu (B2B048), którego często brakuje w najnowszych urządzeniach.

[nggallery id=139]

Rozwinięciem idei wymienionych wyżej adapterów jest wielofunkcyjny gadżet USB 3.0 Universal Docking Station (B2B122euBLK). Po podpięciu go za pośrednictwem portu USB do komputera lub laptopa otrzymamy kilka nowych gniazd rozszerzeń. Wśród nich znalazły się porty graficzne DVI-I oraz DVI-D, port Ethernetu,
3 gniazda USB 3.0, wyjście audio, wejście mikrofonowe oraz przydatna w niektórych sytuacjach mechaniczna blokada dostępu do złącz.Podczas prowadzenia wideokonferencji, rozmów za pośrednictwem programów VoIP oraz w trakcie ważnych spotkań biznesowych, niezbędny może okazać się rozdzielacz sygnałów audio (F1DN104A) Podepniemy do niego maksymalnie trzy urządzenia odtwarzające i rejestrujące dźwięk. Będziemy mogli je kontrolować za pomocą trzech przycisków fizycznych umieszczonych na górze obudowy tego funkcjonalnego gadżetu.Funkcjonalne ładowarki USB z oferty Belkina są w stanie ładować jednocześnie aż do 10 urządzeń!

Dostarczają prąd o natężeniu 2,4 A, co sprawia, że baterie w smartfonach i tabletach napełniają się błyskawicznie. Urządzenie Belkin Store&Charge (B2B122euBLK) posłużyć może także za utylitarny pojemnik, w którym przechowamy podłączone do ładowania urządzenia.Etui Air Protect Case dla iPadów 2, 3 i 4 (B2A050) oraz iPada Mini (B2A051) zapewniają odpowiedni poziom ochrony cennym tabletom, ale także dbają o to, aby nie ograniczać ich funkcjonalności. Dopasowane etui nie zasłaniają przycisków fizycznych ani złącz, zapewniając tym samym odpowiedni komfort użytkowania ulubionych gadżetów. Osoby, które chcą ochrony na najwyższym poziomie, zrezygnują z lekkich Air Protect Case na rzecz Air Shield Case (B2A060), które jest prawdziwą tarczą, chroniącą iPady 2, 3 i 4 generacji przed nawet najgroźniejszymi dla tych urządzeń upadkami. Gwarantem bezpieczeństwa jest spełnienie przez etui norm Mil 810 (B2A060). Akcesoria Belkina są nie tylko doskonałym środkiem poprawiającym jakość i komfort pracy, ale też czynnikiem pozwalającym wyeliminować proste problemy wynikające z ograniczeń nakładanych na nas przez producentów sprzętu. Produkty marki Belkin dla ludzi biznesu to solidna inwestycja, niemal zawsze na długie lata.

Informacja prasowa

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij