Udostępnij
Tweetnij

Wyciekło zdjęcie pierwszego kontrolera do gier MFi dla iOS 7

W zeszłym tygodniu wspominaliśmy wam na temat ujednoliconych standardów kontrolerów do gier dla urządzeń z iOS 7. Teraz z kolei do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie, które prezentuje pierwsze akcesorium MFi.

W zeszłym tygodniu wspominaliśmy wam na temat ujednoliconych standardów kontrolerów do gier dla urządzeń z iOS 7. Teraz z kolei do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie, które prezentuje pierwsze akcesorium MFi.

Przeczytaj koniecznie >> 10 absurdalnie drogich gadżetów dla iPada

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Serwis Kotaku opublikował zdjęcie, które widzicie poniżej, a prezentujące rzekomo pierwszy kontroler MFi zgodny z nowymi standardami dla iOS 7. Na fotce widzimy logo w postaci „G” i jest to akcesorium marki Logitech. Urządzenie posiada gałkę analogową oraz krzyżaki. Prototyp wyposażono także w złącze Lightning.

Pierwszy kontroler MFi dla iOS 7

Apple w zeszłym tygodniu (na WWDC) zapowiedziało wiele nowych standardów oraz interfejsów API, które mają ułatwić przygotowywanie nowych aplikacji i akcesoriów dla iUrządzeń z systemem iOS 7. Jednym z nowych rozwiązań jest MFi, który ma na celu ustandaryzować kontrolery do gier dla iGadżetów. Wcześniej konieczne było przystosowywanie gier pod kątem tego typu hardware, a teraz zadanie ma być znacznie prostsze. Właśnie dzięki wprowadzeniu ujednoliconych standardów.

Źródło: Kotaku

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij