Udostępnij
Tweetnij

CES 2012: Bang & Olufsen BeoLit 12 – kolejne przenośne głośniki z AirPlay

BeoLit 12 to kolejne przenośne bezprzewodowe głośniki z obsługą technologii AirPlay, tym razem pochodzące od utytułowanego producenta sprzętu audio – firmy Bang & Olufsen.

Bang & Olufsen BeoLit 12BeoLit 12 to kolejne przenośne bezprzewodowe głośniki z obsługą technologii AirPlay, tym razem pochodzące od utytułowanego producenta sprzętu audio – firmy Bang & Olufsen.

Urządzenie, mimo klasycznego (żeby nie powiedzieć siermiężnego) wyglądu, z całą pewnością zapewni bardzo dobrą jakość dźwięku. Jest przedstawicielem nowej serii B&O Play, czyli tańszego sprzętu dla masowego odbiorcy. W aluminiowej obudowie upakowano wzmacniacz o mocy 120 wat, dwa 2-calowe głośniki wysokotonowe i 4-calowy głośnik niskotonowy. BeoLit 12 może łączyć się ze źródłem dźwięku za pośrednictwem sieci lokalnej (WiFi) lub Internetu, posiada również złącze USB oraz wyjście słuchawkowe.

Cena – od 800 dolarów.

via Gizmodo

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij