Udostępnij
Tweetnij

CES 2012: XtremeMac InCharge – gdy jedna ładowarka to za mało

XtremeMac InCharge to seria stacji dokujących pozwalających na jednoczesne ładowanie kilku iPadów. Dostępne są modele Duo Plus, X3 i X5, do których możemy podłączyć odpowiednio dwa, trzy i pięć urządzeń.

XtremeMac InChargeXtremeMac InCharge to seria stacji dokujących pozwalających na jednoczesne ładowanie kilku iPadów. Dostępne są modele Duo Plus, X3 i X5, do których możemy podłączyć odpowiednio dwa, trzy i pięć urządzeń.

InCharge pozwala również na ładowanie iPhone i iPodów touch. Gadżet posiada regulowane podpórki, dzięki którym podłączone urządzenia będą stały stabilnie, oraz kontrolki informujące o stanie ładowania. Niestety, z uwagi na umiejscowienie urządzeń jedno za drugim niemożliwe jest korzystanie z nich podczas ładowania. Mimo że dla większości osób taka stacja jest kompletnie zbędna, to w małej firmie może się już okazać przydatna.

InCharge X3 kosztuje 100 dolarów, a InCharge X5 150 dolarów.

via CoM

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij