Samsung Galaxy S9 ma zadebiutować z następującymi akcesoriami

Marcelina Poznańska, 2017-12-06 11:10
0

Samsung Galaxy S9 oraz S9+ są coraz bliżej premiery i kolejne dni przynoszą nam coraz więcej informacji. Tym razem jest to wykaz akcesoriów, które producent zamierza wprowadzić wraz z nowymi smartfonami. Wśród nich jest wiele dotychczasowych etui, ale pojawia się także jedno nowe o nazwie Hyperknit Cover.

Samsung Galaxy S9 akcesoria

Samsung sfinalizował prace nad hardware dla Galaxy S9 i S9+. Niedawno Evan Blass ujawnił najważniejsze informacje o specyfikacji technicznej nowych telefonów. Wiemy, że wraz z nowymi modelami smartfonów pojawią się także nowe akcesoria. Wśród nich będzie kilka różnych etui i jeśli wierzyć informacjom przekazanym przez serwis GalaxyClub, to właśnie poznaliśmy ich wykaz, który widzicie niżej.

  • Alcantara Cover EF-XG960A / EF-XG965A – czarny, niebieski, miętowy, czerwony
  • Clear View Cover EF-ZG960C / EF-ZG965C – niebieski, złoty, purpurowy
  • LED Flip Wallet EF-NG960P / EF-NG965P – purpurowy
  • Hyperknit Cover EF-GG960F / EF-GG965F – czerwony, szary
  • Protective Standing Cover EF-RG960C / EF-RG965C – czarny, srebrny
  • Silicon Cover EF-PG960T / EF-PG965T – niebieski, szary, różowy

Widzimy, że są to etui, które w większości dostępne są dla Galaxy S8. Pojawia się jednak jedno nowe akcesorium o nazwie Hyperknit Cover. Nazwa sugeruje, że jest to jakiś case trykotowy, ale na szczegółowe informacje trzeba będzie jeszcze poczekać.

Samsung przygotował także dla Galaxy S9 nową stację o nazwie DeX Pad, o której wspominaliśmy wam dwa dni temu. Wiemy, że pozwoli ona na płaskie położenie telefonu i w ten sposób będzie go można użyć w roli gładzika czy wirtualnej klawiatury. Przy okazji zniknie konieczność stosowania zewnętrznych akcesoriów w trybie desktopa.

Galaxy S9 i S9+ zostaną zaprezentowane w przyszłym kwartale. Prawdopodobnie na początku stycznia, gdy odbędą się targi CES 2018 w Las Vegas, Samsung w jakiś sposób zajawi nowe telefony. Na ich temat wiemy jednak już naprawdę sporo, bo do tej pory w sieci pojawiło się już mnóstwo przecieków. Kolory obudowy mają być cztery, a znane dane techniczne znajdziecie poniżej.

Samsung Galaxy S9 – dane techniczne

źródło: GalaxyClub

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.