Udostępnij
Tweetnij

Te smartfony Huawei dostaną Androida 6.0 Marshmallow

Huawei jest kolejną firmą, która ujawniła własne plany związane z aktualizacją do Androida 6.0 Marshmallow dla smartfonów.

Android 6.0 Marshmallow

Huawei jest kolejną firmą, która ujawniła własne plany związane z aktualizacją do Androida 6.0 Marshmallow dla smartfonów. 

Huawei dołącza do grona producentów, którzy ujawnili własne plany związane z aktualizacją do Androida 6.0 Marshmallow. Uaktualnienie do nowej wersji systemu mają dostać następujące modele smartfonów:

  • Huawei Mate S;
  • Huawei P8;
  • Huawei P8 Lite;
  • Huawei P8 Max;
  • Huawei Mate 7;
  • Huawei G8, G7 i G7 Plus;
  • Huawei Honor 7, 7i, 6, 6 Plus, 4X, X2 i Play 4C.

Jak nietrudno zauważyć, lista smartfonów mających dostać Androida 6.0 Marshmallow od Huawei jest całkiem pokaźna. Wykaz konkretnych modeli (w zależności od dystrybucji) można znaleźć udając się do źródła wiadomości.

Na razie to tylko zapowiedź. Konkretnych terminów udostępnienia aktualizacji nie znamy. Możemy tylko się domyślać, że upłynie co najmniej kilka tygodni zanim Huawei rozpocznie proces dystrybucji Marshmallowa.

źródło: Huawei

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij