Udostępnij
Tweetnij

Tablety PocketBook SURFpad 4 dostępne w Polsce

W ofercie oficjalnego dystrybutora firmy PocketBook pojawiły się modele z najnowszej linii tabletów PocketBook SURFpad 4. Rodzinę tych urządzeń charakteryzuje wysoka wydajność oraz imponujące możliwości.

PocketBook SURFpad 4

W ofercie oficjalnego dystrybutora firmy PocketBook pojawiły się modele z najnowszej linii tabletów PocketBook SURFpad 4. Rodzinę tych urządzeń charakteryzuje wysoka wydajność oraz imponujące możliwości.

W Polsce są dostępne dwa z trzech tabletów linii SURFpad 4: niespełna ośmiocalowy PocketBook SURFpad 4 M oraz największy PocketBook SURFpad 4 L o przekątnej w wymiarze 10 cali. Oba modele pracują w oparciu o system Android 4.4, napędzane są ośmiordzeniowymi procesorami i mają po 2 GB pamięci RAM.

Nowe urządzenia zostały wyposażone w wysokiej rozdzielczości wyświetlacze IPS (2048 x 1536)
i głośniki stereo, dzięki czemu mogą posłużyć za przenośne centrum rodzinnej rozrywki: oglądania filmów lub grania w gry. Dwupasmowy moduł Wi-Fi, bezprzewodowa łączność 3G za pośrednictwem kart micro-sim oraz technologię Bluetooth 4.0 zapewniają stałą łączność ze światem. Dzięki akcelerometrowi i systemowi GPS tablety sprawdzą się także do nawigacji podczas podróży. PocketBook SURFpad 4 obsługują także Miracast – technikę bezprzewodowego przesyłania pomiędzy dwoma urządzeniami w czasie rzeczywistym nawet ciężkich plików wideo czy audio.

Oba tablety z powodzeniem są w stanie zastąpić aparat fotograficzny czy kamerę wideo. Użytkownicy mogą skorzystać z głównej kamery, o 8-megapikselowej matrycy i autofokusie, pełniącej funkcję aparatu, lub przedniej – czterokrotnie słabszej – służącej głównie do prowadzenia rozmów wideo. Chwile w podróży może uprzyjemnić muzyka nadawana za pośrednictwem wbudowanego tunera FM. Dodatkowo, korzystając z tabletów PocketBook SURFpad 4 można zapomnieć o ładowaniu; baterie o pojemności 8000 mAh i 4000 mAh (odpowiednio dla modeli L i M) pozwolą cieszyć się swobodą przez wiele godzin.

Nowe urządzenia są już dostępne w sprzedaży w cenie 919 zł (tablet PocketBook SURFpad 4 M) oraz 1045 zł (w przypadku modelu PocketBook SURFpad 4 L).

Informacja prasowa

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij