Udostępnij
Tweetnij

Nowy tablet od BlackBerry w drodze!

Tak, na ten temat wspomina się już od lat, ale tym razem jest to oficjalna informacja, którą przekazał w Hong Kongu CEO BlackBerry – John Chen!

Playbook Tablet

Tak, na ten temat wspomina się już od lat, ale tym razem jest to oficjalna informacja, którą przekazał w Hong Kongu CEO BlackBerry – John Chen!

Przeczytaj koniecznie >> Tablety w Polsce. Wiemy, które były najpopularniejsze przez ostatnie pół roku!

Pamiętacie tablet PlayBook od firmy RIM (teraz BlackBerry)? Zapewne część z was tak, a pozostali mogą przeczytać o nim co nieco tutaj. Urządzenie to nie odniosło rynkowego sukcesu i Kanadyjczycy wycofali się z rynku tabletów.

Już od kilku lat pojawiają się plotki, że BlackBerry przygotowuje się do powrotu na rynek tabletów. Zdaje się, że coś jest na rzeczy. CEO firmy – John Chen w trakcie MIT Enterprise Forum w Hong Kongu przekazał, że BlackBerry rzeczywiście przygotowuje pewne nowe tablety. I tyle. Więcej detali nie zostało ujawnionych. Specyfikacja techniczna, ceny i data premiery pozostają tajemnicą. Wiemy jednak, że wśród urządzeń przygotowywanych przez BlackBerry jest także slider, a więc zapewne tablet z wysuwaną klawiaturą. Na więcej informacji będziemy musieli jednak jeszcze poczekać.

Czy BlackBerry znajdzie jeszcze dla siebie miejsce na rynku tabletów? Trudno powiedzieć. Rynek ten zdominowany jest przez iPada i tańsze tablety z Androidem. Nawet Microsoft i jego partnerzy mają problem, aby się przebić, a co dopiero Kanadyjczycy, którzy przecież sami się wycofali.

źródło: N4BB

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij