Udostępnij
Tweetnij

60% osób, które kupiły Playbooka nadal go używa!

Serwis CrackBerry przeprowadził ankietę wśród użytkowników Playbooka i okazuje się, że używa go nadal 60% osób z tych, które go zakupiły.

BlackBerry Playbook

Serwis CrackBerry przeprowadził ankietę wśród użytkowników Playbooka i okazuje się, że używa go nadal 60% osób z tych, które go zakupiły.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje tabletów w serwisie Tablety.pl

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Playbook debiutował na rynku w 2011 roku, a mimo to nadal jest chętnie używany przez osoby, które go zakupiły. Serwis CrackBerry na własnym forum internetowym przeprowadził ciekawą ankietę wśród użytkowników tabletu z BlackBerry Tablet OS, z której wynika, że aż 60% osób nadal go używa! Jest to o tyle ciekawe, że urządzenie to debiutowała na rynku prawie trzy lata temu i w zasadzie jest już technologicznym przeżytkiem. Z drugiej strony fani jeżyny nigdy nie otrzymali od producenta nic nowszego.

Warto dodać, że pomimo niemal trzyletniego stażu, Playbook nadal jest wspierany i już w niedługim czasie ma otrzymać nowy firmware, o którym wspominaliśmy wam dziś z rana.

Źródło: CrackBerry

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij