Udostępnij
Tweetnij

Barnes & Noble ma w planach nowe tablety Nook. A jednak!

Jeśli już zdążyliście zapomnieć o tabletach marki Barnes & Noble, to wkrótce firma wam o sobie przypomni. W tym roku producent zamierza wprowadzić do oferty nowe tablety Nook.

Tablet Barnes&Noble Nook HD

Jeśli już zdążyliście zapomnieć o tabletach marki Barnes & Noble, to wkrótce firma wam o sobie przypomni. W tym roku producent zamierza wprowadzić do oferty nowe tablety Nook.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tym razem to nie plotka, ale oficjalna informacja przekazana przez samego CEO Barnes & Noble – Michaela Huseby’ego. Niemniej, nie będzie to kolejny tablet należący wyłącznie do Barnes & Noble. Obecnie firma jest w trakcie poszukiwania partnerów, którzy pomogą jej w przygotowaniu i dystrybucji nowego tabletu z linii Nook.

Szczegółowe informacje nie są jeszcze znane, ale wiemy, iż Barnes & Noble stawia przede wszystkim na dystrybucję e-booków i na tym zamierza się skupić. Tym bardziej, że udział firmy na tym rynku spada.

Tablety z logo Nook na obudowie nie odniosły do tej pory spektakularnego sukcesu na rynku i w zeszłym roku firma przekazała, że kończy z ich produkcją. Nie obyło się również bez licznych zwolnień. Wszystko jednak wskazuje na to, że Barnes & Noble chce powrócić do „gry”, ale na nieco innych zasadach. Więcej detali powinniśmy poznać w niedługim czasie. Kto wie, a może dla Nook Tabletów jeszcze znajdzie się miejsce…?

Źródło: Gigaom

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij