Udostępnij
Tweetnij

Digitimes: sprzedaż tabletów w tym kwartale spadnie o 15-20%

Najnowszy raport Digitimes nie pozostawia łudzeń. Sprzedaż tabletów internetowych w tym kwartale spadnie względem Q4 2013 roku. O około 15-20%.

Tablety internetowe

Najnowszy raport Digitimes nie pozostawia łudzeń. Sprzedaż tabletów internetowych w tym kwartale spadnie względem Q4 2013 roku. O około 15-20%.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje tabletów

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Spadek sprzedaży tabletów w tym kwartale będzie podyktowany przede wszystkim sezonem poświątecznym, który zazwyczaj nie należy do dobrych okresów sprzedażowych. Digitimes Research sugeruje, że Apple sprzeda w tym kwartale około 18 mln iPadów, a więc 0 22,7% mniej niż w zeszłym kwartale, gdy na rynek trafiło 26 mln tabletów z systemem iOS.

W tym samym raporcie czytamy, że w czwartym kwartale 2013 roku Apple zakupiło aż 30,35 mln paneli dla iPadów. W tym ponad 13 mln dla iPada mini (większość dla modelu z ekranem Retina) oraz 17 mln z myślą o 9,7-calowym wariancie. W obecnym kwartale firma z Cupertino ma nabyć około 25 mln ekranów.

Źródło: Digitimes

 

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij