Udostępnij
Tweetnij

Kindle Fire HD 7 za jedyne 159 dolarów

Amazon obniża, nie po raz pierwszy zresztą, ceny swoich tabletów. Tym razem promocją objęto 7-calowego Kindle Fire HD, zaś jego cenę obniżono o 40 dolarów.

Amazon Kindle Fire HD 7

Amazon obniża, nie po raz pierwszy zresztą, ceny swoich tabletów. Tym razem promocją objęto 7-calowego Kindle Fire HD, zaś jego cenę obniżono o 40 dolarów.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja: Fonepad – wszystkomający tablet od Asusa

Przepraszamy, nie ma aktualnie dostępnych ankiet.

Kindle Fire HD 7 z 16GB pamięci kosztuje po obniżce 159 dolarów. Przypomnijmy, poza promocją cena tabletu Amazona wynosił 199 dolarów. Jak twierdzi sam Amazon, promocja trwa „do chwili wyczerpania zapasów”. Dodajmy, że kosztujący na co dzień 204 dolary model z 32GB przestrzeni na dane, po obniżce można kupić za 189 dolarów.

Obniżka cen, tak przynajmniej wnioskują zachodnie portale, może być spowodowana planowaną na wrzesień, premierą kolejnej generacji tabletów Amazonu. Czyli tak zwana czystka magazynowa – przygotowywanie miejsca pod nowe urządzenia. Równie dobrze może to jednak być próba nawiązania walki (przynajmniej tej, cenowej) z wprowadzonym w lipcu Google Nexusem 7. Tym bardziej, że promocją objęto tylko 7-calowy model Kindle Fire HD.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij