Udostępnij
Tweetnij

Playbook nie otrzyma już żadnych istotnych aktualizacji

Pewnie po ostatnich informacjach na temat Playbooka już was to nie dziwi? I nie powinno. Tablet z BlackBerry nie doczeka się już nigdy aktualizacji, które wniosą na jego pokład większe zmiany.

Playbook

Pewnie po ostatnich informacjach na temat Playbooka już was to nie dziwi? I nie powinno. Tablet z BlackBerry nie doczeka się już nigdy aktualizacji, które wniosą na jego pokład większe zmiany.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Playbook nie odniósł rynkowego sukcesu (choć był bardzo udanym tabletem) i teraz producent rozpoczyna proces uśmiercania urządzenia. Wiceprezes firmy – Alec Saunders przekazał na Twitterze, że tablet z BlackBerry OS nie otrzyma w przyszłości już żadnych znaczących aktualizacji. Tym samym użytkownicy Playbooka nie mają co liczyć nowe nowe funkcje, które znajdują się w systemie BlackBerry 10. W przyszłości pojawią się jedynie pomniejsze uaktualnienia, na przykład rozwiązujące błędy lub usprawniające stabilność.

Decyzja nie powinna nikogo dziwić. Już wcześniej wspominaliśmy wam, że Playbook jednak nie otrzyma aktualizacji do BlackBerry 10 (choć wcześniej były takie plany), a potem okazało się, że taką decyzję podjął sam CEO firmy – Thorsten Heins.

Źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij