Udostępnij
Tweetnij

Modbook Pro czyli wariacja na temat MacBooka Pro

Co zrobić, aby sprawić, że MacBook Pro stanie się jeszcze bardziej cool? Przerobić go na tablet. Taką właśnie, dość swobodą wariacją na temat MacBooka, jest 13,3 calowy Modbook Pro.

Co zrobić, aby sprawić, że MacBook Pro stanie się jeszcze bardziej cool? Przerobić go na tablet. Taką właśnie, dość swobodą wariacją na temat MacBooka, jest 13,3 calowy Modbook Pro.

Przeczytaj koniecznie >> iTunes Match, czyli muzyka w chmurze od Apple

To zapewne interesująca informacja dla miłośników urządzeń z logo nadgryzionego jabłuszka. Tablet trafi oficjalnie do sprzedaży już jutro i zostanie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 13,3 cala.

Na pokładzie MadBooka znajdzie się dysk SSD o pojemności 64GB (z możliwością jego powiększenia do 480GB). Tablet będzie charakteryzował się specyfikacją w zasadzie identyczną z MacBookiem Pro. Będzie pracował pod kontrolą systemu OS X Mountain Lion (z możliwością współpracy z systemem Windows 7). Zaoferuje również digitizer Wacom z obsługą 512 poziomów czułości nacisku, a także interfejsem ForceGlass współpracującym z stylusem.

Faktyczna sprzedaż tabletu rozpocznie się w połowie listopada. Co ważne, MadBook nie jest oryginalnym produktem Apple, a jedynie jego modyfikacją, zatem każdy kto zdecyduje się na jego zakup, musi liczyć się z brakiem gwarancji…

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij