Udostępnij
Tweetnij

7-calowy ASUS Memo Pad pojawi się na targach CES

Jak wynika z danych umieszczonych na portalu Notebook Italia, ASUS przygotowuje się do premiery 7-calowego tabletu. Eee Pad Memo, bo o nim właśnie mowa, pojawił się w newsach już w czerwcu ubiegłego roku, jednak jak się okazuje dopiero teraz jako produkt końcowy może ujrzeć światło dzienne. Jego premiera jest zaplanowana na styczniowe targi CES.

Jak wynika z danych umieszczonych na portalu Notebook Italia, ASUS przygotowuje się do premiery 7-calowego tabletu. Eee Pad Memo, bo o nim właśnie mowa, pojawił się w newsach już w czerwcu ubiegłego roku, jednak jak się okazuje dopiero teraz jako produkt końcowy może ujrzeć światło dzienne. Jego premiera jest zaplanowana na styczniowe targi CES.

Memo Pad to połączenie 7 -calowej matrycy o rozdzielczości 1280×800 pikseli z dwurdzeniowym układem Snapdragon o zegarze 1,2GHz. Na pokładzie tabletu ma znaleźć się 16 do 64GB pamięci przechowywania oraz opcjonalny modem 3G. Mówi się również o tablecie w wersji z wyświetlaczem 3D.

Na tę chwilę wiadomo, ze tablet pojawi się z preinstalowanym systemem Android 3.2. ASUS zapowiada jednak rychłą aktualizację do wersji 4.0, tuż na początku roku. Nie ma więcej dokładnych informacji, jednakże ciekawostką może być to, że Memo Pad będzie można obsługiwać rysikiem.

Na półkach sklepowych ASUS Eee Memo Pad ma pojawić się w ciągu kilku miesięcy po premierze. Dokładna data nie jest znana. Nie znamy również jego ceny. Mamy nadzieję, ze nieco więcej informacji towarzyszyć  będzie premierze tabletu.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij