Udostępnij
Tweetnij

Legendary Heroes – klon League of Legends dla iPada

Legendary Heroes to gra, która na pewno wyda się znajoma miłośnikom PeCetowej League of Legends – i nic dziwnego, bo bazuje na tej samej koncepcji. Do oryginału trochę jej jednak brakuje, ale ponieważ tytuł jest dostępny za darmo, to nie ma co narzekać.

Legendary HeroesLegendary Heroes to gra, która na pewno wyda się znajoma miłośnikom PeCetowej League of Legends – i nic dziwnego, bo bazuje na tej samej koncepcji. Do oryginału trochę jej jednak brakuje, ale ponieważ tytuł jest dostępny za darmo, to nie ma co narzekać.

Gra toczy się na arenach, na których znajdują się należące do drużyn przeciwnych wieże. Celem rozgrywki jest wycięcie w pień obrońców, zniszczenie obiektów przeciwnika i zajęcie jego terenu. Gracz kontroluje trzech bohaterów, którzy posiadają po cztery specjalne umiejętności. Oczywiście nie zabrakło podnoszenia poziomu postaci i ich talentów, a także (jak to w darmowych grach zwykle bywa) sklepiku z dodatkami.

Zdecydowanym minusem Legendary Heroes jest brak trybu multiplayer, który jest podstawą pierwowzoru. Twórcy gry obiecują jednak, że rozgrywka wieloosobowa trafi do gry już niebawem. Nie zmienia to faktu, że gra jest ciekawa, nieźle wykonana, a na dodatek bezpłatna, co powinno zachęcić niezdecydowanych do samodzielnego przetestowania tego tytułu.

Legendary Heroes w App Store

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij