Udostępnij
Tweetnij

iLuv Mo’Beats – podstawka pod tablet z głośnikami

iLuv Mo’Beats to kolejna podstawka pod tablet, która pełni jednocześnie funkcję głośników. Wygląda całkiem nieźle – pytanie tylko komu coś

iLuv Mo'BeatsiLuv Mo’Beats to kolejna podstawka pod tablet, która pełni jednocześnie funkcję głośników. Wygląda całkiem nieźle – pytanie tylko komu coś takiego jest potrzebne?

Tradycyjnie już chyba gadżet jest prezentowany w połączeniu z iPadem, mimo że współpracuje z praktycznie każdym tabletem. Dźwięk ze źródła może być przesyłany do głośników za pomocą Bluetooth lub zwykłego kabla (gnizado mini-jack 3,5 mm). Urządzenie posiada wbudowany akumulator, dzięki czemu może pracować bez źródła zasilania – nie wiadomo jednak jak długo.

iLuv Mo’Beats trafi do sprzedaży w maju 2012 w cenie 90 dolarów.

via iLounge

Bartosz Romanowski

Programista z zawodu i pasji, miłośnik wszelkiego rodzaju gadżetów, technologii mobilnych i produktów Apple. Uzależniony od aktualizacji oprogramowania i instalowania wersji beta aplikacji. Pisze bo lubi – kiedyś o grach, teraz o tabletach (tutaj) i na tematy związane z ogólnie pojętym tworzeniem serwisów internetowych (gdzie indziej). Ponieważ jego hobby jest związane z pracą i na odwrót, spędza przed komputerem zdecydowanie zbyt wiele czasu. W wolnych chwilach lubi pograć na konsoli – najchętniej w coś co nie wymaga myślenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij