Udostępnij
Tweetnij

Czy twórca Flappy Bird – Dong Nguyen popełnił samobójstwo? Nie

Dziś w nocy pojawiły się plotki, jakoby Dong Nguyen, lepiej znany jako twórca Flappy Bird, popełnił samobójstwo. Wszystko jednak wskazuje na to, że są to informacje wyssane z palca.

Dong Nguyen - Flappy Bird

Dziś w nocy pojawiły się plotki, jakoby Dong Nguyen, lepiej znany jako twórca Flappy Bird, popełnił samobójstwo. Wszystko jednak wskazuje na to, że są to informacje wyssane z palca.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje gier na tablety

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gra Flappy Bird odniosła wielki sukces. Zwłaszcza zaraz po tym, gdy wydano ją na Androida. Tytuł generował już przychody na poziomie 50 tysięcy dolarów… dziennie! W trakcie weekendu twórca gry – Dong Nguyen poinformował jednak, że jest już tym wszystkim zmęczony i w niedzielę zamierza wycofać grę z App Store i sklepu Google Play, co też uczynił.

Tymczasem dziś w nocy plotkarki serwis Huzlers poinformował, jakoby Nguyen popełnił samobójstwo w San Francisco, poprzez oddanie strzału w głowę. Cóż… zdaje się, że to tylko plotka wyssana z palca. Po pierwsze twórca Flappy Bird żyje w mieście Hanoi (w Wietnamie). Po drugie Huzlers „specjalizuje się” w podobnych, gorących tematach, które mają szokować ludzi. Nie ma więc żadnych dowodów na śmierć Nguyena i ten prawdopodobnie ma się dobrze.

Źródło: huzlers, yahoo! news

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij