Udostępnij
Tweetnij

4,7″ iPhone 7 z kamerą iSight z OIS

W sieci pojawiło się zdjęcie, które rzekomo prezentuje tylną kamerę iSight dla smartfonu iPhone 7. Fotka sugeruje, że telefon dostanie aparat z OIS.

W sieci pojawiło się zdjęcie, które rzekomo prezentuje tylną kamerę iSight dla smartfonu iPhone 7. Fotka sugeruje, że telefon dostanie aparat z OIS.

Czego brakuje aparatowi fotograficznemu z iPhone’a 6s? Zdaje się, że przede wszystkim wsparcia dla technologii OIS (optycznej stabilizacji obrazu), którą mają 5,5-calowe iPhone’y 6 Plus i 6s Plus. Już wcześniej w sieci pojawiały się spekulacje, że 4,7-calowy iPhone 7 dostanie wsparcie dla OIS i zdaje się to potwierdzać zdjęcie, które opublikował Steve Hemmerstoffer.

Na poniższej fotce widzimy tylne kamerki iSight dla różnych modeli iPhone’ów. Jeśli przyjrzyjmy się im z bliska, to widzimy, że aparat dla iPhone’a 7 ma elementy odpowiedzialne za optyczną stabilizację obrazu

iPhone 7 aparat iSight OIS

Oczywiście, nie ma żadnej pewności, że na środku powyższej fotki rzeczywiście widzimy tylną kamerę iPhone’a 7. Równie dobrze może to być zdjęcie aparatu dla zupełnie innego smartfonu. Co nie zmienia faktu, że 4,7-calowy iPhone 7 powinien dostać obsługę OIS. Wynika to m.in. z faktu, że aparaty iPhone’ów już teraz odstają od czołówki i firma z Cupertino z pewnością odpowiednio przygotowała się do wrześniowej premiery nowych smartfonów z iOS, aby te znowu mogły stanąć w szranki z Galaxy i innymi flagowcami z Androidem.

Premiera iPhone’ów 7 ma odbyć się 7 września, ale data nie została jeszcze potwierdzona. Jeśli jest prawdziwa, to Apple roześle zaproszenia na specjalną konferencję pod koniec sierpnia. Sprzedaż iPhone’ów 7 ma ruszyć 16 września.

Na poniższym filmie obejrzysz materiał o aplikacji Zdjęcia z iOS 10:

źródło: nowhereelse.fr, fot. otwierające: martin hajek

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij