Udostępnij
Tweetnij

Android 7.0 Nougat – finalne wydanie w poniedziałek?

Google już wcześniej przekazało, że finalny Android 7.0 Nougat zostanie wydany w drugiej połowie lata. Tymczasem możliwe, że nastąpi to już w poniedziałek.

Google już wcześniej przekazało, że finalny Android 7.0 Nougat zostanie wydany w drugiej połowie lata. Tymczasem możliwe, że nastąpi to już w najbliższy poniedziałek.

Android 7.0 Nougat

Android Nougat został udostępniony w postaci pierwszej wersji Developer Preview już w marcu tego roku i wtedy dowiedzieliśmy się, że premiera finalnej odsłony systemu planowana jest na drugą połowę tego lata. Firma z Mountain View na razie milczy w temacie dokładnej daty premiery Nougata, ale rąbka tajemnicy zdaje się uchylać kanadyjski operator Telus.

Na stronie Telusa dostrzeżono informacje o aktualizacjach dla urządzeń z serii Nexus. Przy Nexusach 5X i 6P widnieje wzmianka o aktualizacji do systemu Android 7.0 wraz z dokładną datą, którą ustalono na 22 sierpnia, czyli najbliższy poniedziałek.

Oczywiście, nie ma pewności, że tak na pewno się stanie. Strona Telusa może zostać w dowolnej chwili zaktualizowana i możliwe, że finalny Android 7.0 Nougat pojawi się jednak później. Nowy system najpierw trafi na nowsze Nexusy, tablet Google Pixel C i wybrane smartfony Android One. Dopiero z czasem na telefony producentów trzecich.

Jednym z pierwszych smartfonów z Androidem 7.0 ma być LG V20, którego oficjalna zapowiedź odbędzie się 6 września. Wiemy też, że Samsung planuje uaktualnić Galaxy Note 7 do Nougata w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy.

źródło: telus

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij