Udostępnij
Tweetnij

Apple Vision lub Apple Reality. iOS 16 ma wiele referencji realityOS

Apple Vision lub Apple Reality to okulary AR firmy z logo nadgryzionego jabłka. Urządzenie ma pracować pod kontrolą systemu realityOS i referencje do tego software znajdują się już w iOS 16 dla iPhone’ów. Sama zapowiedź tego sprzętu w trakcie konferencji WWDC 2022 wydaje się być jednak mało prawdopodobna.

Apple Vision lub Apple Reality. Pod taką nazwą mają zadebiutować okulary AR z systemem realityOS. Platforma niedawno doczekała się rejestracji znaku towarowego. Nowe informacje o projekcie ujawnił Mark Gurman. Twierdzi on, że referencje do tego oprogramowania znajdują się w iOS 16 dla iPhone’ów. Coś więc musi być na rzeczy.

Gurman twierdzi, że okulary z realityOS zostaną nazwane Apple Vision lub Reality i są to dwie najpewniejsze propozycje. Jednak wybór tej konkretnej nie jest na razie znany. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem. Sam headset jest w drodze, ale prędko go nie zobaczymy.

iOS 16 na WWDC, ale Apple Vision z realityOS później

WWDC 2022 przyniesie nam wiele nowych premier, w tym iOS 16 dla smartfonów iPhone. Jednak Gurman uważa, że zapowiedź headsetu Apple Vision z realityOS jest bardzo mało prawdopodobne. To samo dotyczy samego oprogramowania dla okularów. Na oficjalną zapowiedź tych nowości przyjdzie nam trochę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij