Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 otrzyma przednie kamery od koreańskiego dostawcy

iPhone 14 będzie produkowany od lata. Dowiadujemy się, że Apple dywersyfikuje dostawców i przednie kamery pozyska od Koreańczyków z LG Innotek. To ciekawa zmiana, bo dotychczas były to komponenty dostarczane tylko przez chińskie firmy lub Sharpa. Wraz z modelami iPhone 14 w końcu ma to ulec zmianie.

iPhone 14 zapoczątkuje coś, co Apple początkowo planowało dopiero zrobić przy okazji przyszłorocznych modeli z serii 15. Zmiany te obejmują przednie kamery, które to w końcu nie będą pochodzić jedynie od chińskich dostawców podzespołów czy Japończyków z Sharpa. Koreańskie media raportują, że gigant pozyska je także od LG Innotek.

Koreańczycy z LG Innotek rzeczywiście mieli dostarczać podzespoły do modeli 15, ale Apple przyspieszyło proces dywersyfikacji obejmujący przednie kamery telefonów z iOS. Ten rozpocznie się wraz z tegorocznymi smartfonami iPhone 14. Koszt tego podzespołu je niewielki, ale nadal jest to ważny element całego telefonu.

Apple iPhone 14 z premierą we wrześniu

Wiemy, że premiera smartfonów z serii iPhone 14 odbędzie się za kilka miesięcy. Ma to nastąpić w trzecim tygodniu września. Telefony wniosą dużo nowości, które pojawią się przede wszystkim w modelach Pro. Obejmą one ekrany oraz aparaty fotograficzne, które mają dostać główne sensory z matrycami 48 MP.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij