Udostępnij
Tweetnij

MacBook Pro 2021 dostanie procesory Apple M1 Pro i M1 Max

MacBoo Pro 2021 zostanie pokazany jeszcze dziś. Tymczasem dowiadujemy się, że pod obudową laptopów znajdą się procesora Apple M1 Pro i Apple M1 Max. Wcześniej układ pojawiał się w plotkach pod nazwą M1X. Wygląda jednak na to, że nowy MacBook Pro otrzyma tam układy pod takim nazewnictwem.

MacBook Pro 2021 to nowy laptop z logo nadgryzionego jabłka, który był obiektem wielu przecieków. Wiemy, że ma dostać autorskie procesory z logo nadgryzionego jabłka. W przeciekach pojawiały się one pod nazwami M1X. Wygląda jednak na to, że te właściwe to Apple M1 Pro oraz Apple M1 Max. Skąd to wiemy?

Nazwy Apple M1 Pro i Max zostały dostrzeżone w logach aplikacji, czego doszukał się serwis źródłowy. Wygląda więc na to, że właśnie takie procesory trafią pod obudowę laptopów MacBook Pro 2021, które zobaczymy w trakcie dzisiejszej konferencjiUnleashed„. Co wiemy o tych układach?

Apple M1 Pro i Max dla MacBook Pro 2021 z różnymi GPU

Wiemy, że nowe procesory firmy oparte na architekturze ARM otrzymają do 10 rdzeni CPU i dwa różne układy GPU. W M1 Pro spodziewamy się chipu graficznego z 16 rdzeniami. Natomiast w Apple M1 Max ma ich być aż 32. Z pewnością zapewnią one dużą wydajność.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij